لیمو نما : برای نخستین مرتبه در کشور : ارسال پیامک تبلیغاتی هدفمند در شیراز

برای نخستین بار در کشور

ارسال پیامک هدفمند تبلیغاتی
 به صاحبان مشاغل و اعضای اتحادیه اصناف

در کلانشهر شیراز

بانک جامع اطلاعات شهری لیمو مفتخر است برای نخستین مرتبه در کشور، پیامک های تبلیغاتی را به صورت هدفمند به صاحبان مشاغل و اصناف مختلف ارسال کند. برخلاف دیگر سامانه های پیامکی، این سامانه بدون استفاده از کدپستی و مناطق شهری و بدون بکارگیری بانک اطلاعاتی سامانه های پیامکی موجود که به صورت گروهی اقدام به ارسال پیامک می کنند، به صورت اختصاصی و با بهره گیری از پایگاه اطلاعاتی خود اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی می نماید که با این روش علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها، با توجه به ارسال پیامک به جامعه هدف، تاثیر چشمگیری در بالابردن بازدهی تبلیغات انجام شده خواهد داشت.

در پنل ارسال پیامک های تبلیغاتی لیمو، شما می توانید به صورت هدفمند برروی یک صنف خاص و رسته های آن در بخشی از شهر و حتی یک خیابان تمرکز کرده و آگهی خود را به بازار هدف و مورد نظر خود ارسال کنید.

برای مثال شما می توانید به فعالان حوزه فروش پوشاک و یا به صورت جزئی تر به فروشندگان کت و شلوار مردانه و یا فروشندگان کفش و یا فروشندگان لباس مجلسی در محدوده مرکزی شهر و یا در خیابان قصردشت و یا حتی در یکی از مجموعه های تجاری شهر شیراز پیامک ارسال کنید.

شما حتی می توانید به تمامی واحدهای تجاری فعال یک خیابان ( و نه تمامی کدهای پستی آن خیابان که ممکن است شامل منازل مسکونی و واحدهای تعطیل باشد ) پیامک ارسال کنید.

و بزودی …

با انجام رتبه بندی مشاغل و اصناف شهر شیراز که به وسیله سایت لیمو به سرعت در دست انجام است شما می توانید در آینده ای نزدیک به بخش خاصی از یک صنف با توجه میزان درآمد و گستردگی کار و خدمات وی پیامک ارسال کنید که این امر تاثیرگذاری تبلیغات شما رو دوچندان خواهد کرد.

تفاوت های سامانه پیامکی لیمو با سایر سامانه های پیامکی :

بانک جامع اطلاعات شهری لیمو، مرجع رسمی اطلاع رسانی اتاق اصناف استان فارس

شماره تماس در ساعات اداری برای کسب اطلاعات و سفارش پیامک :۳۷۲۵۵۶۶۳

آدرس : پل پیرنیا، بلوار مثنوی، پشت اداره نظام وظیفه، اتاق اصناف استان فارس، ط ۲ ، واحد ۱۳

اخبار