لیمو کارت چیست و نحوه ی عملکرد آن چگونه است؟

با توجه به بررسی انواع راهبرد های فروشی جهت تلاش بهبود رونق کسب و کار و بازار اعضای محترم دارای پروانه کسب که قانون مدار،منصف، مشتری مدار و بدون تخلف(یا با تخلف اندک) و همچنین افزایش قدرت خرید خانواده بزرگ اصناف شیراز؛ سیستم جامع کارت تخیف اتاق اصناف (کارت تخفیف لیمو ) با همکاری بانک پارسیان و شرکت آتی شهر هوشمند ایرانیان تهیه گردید:

الف ) بر اساس توافق با بانک پارسیان و شرکت آتی شهر هوشمند ایرانیان، کارت تخفیفی شتابی به سازمان­ها و ارگان های مورد تایید اتاق اصناف داده می­شود که بر اساس نرخ مصوب، مبلغ 34700تومان (سی و چهار هزار و هفتصد تومان) می­باشد. دارندگان این کارت ضمن قابلیت استقاده از انواع خدمات متعدد و پیشرفته­ی بانکی (نظیر کارت به کارت، خرید آنلاین، اخذ وجه از دستگاه خود پرداز و ...) با مراجعه به فروشگاه های طرف قرارداد طرح از تخفیفات بسیار مناسبی برخوردار می­شوند.

قابل توجه است: بنا به توافق اتاق اصناف مرکز استان فارس با بانک پارسیان و شرکت آتی شهر هوشمند ایرانیان، تا نیمه مهرماه امسال، کارت شتابی خانواده اصناف (شامل افراد دارای پروانه کسب و کسانی که در واحد صنفی آنها فعالیت می­نمایند) تنها با پرداخت 3000تومان (سه هزار تومان) در این طرح رجیستر می­شود و نیازی به پرداخت مبلغ 34700 تومان (سی و چهار هزار و هفتصد تومان) ندارند.

ب) وفروشندگان و ارائه دهندگان خدماتی که قانون مدار،منصف، مشتری مدار و بدون تخلف(یا با تخلف اندک) باشند و به تایید اتحادیه مربوط به خودشان رسیده باشند، می تواند با حضور در این طرح و قائل شدن حق تخفیف برای اعضا به رونق کسب و کار خود کمک شایانی کنند.

ج) کلیه رویه انجام تخیف به صورت سیتماتیک انجام می پذیرد، بدین صورت که به فروشگاه ها و ارائه دهندگان خدمات طرف قرداد یک دستگاه پوز از طرف بانک تحویل داده می شود و میزان تخفیف مورد نظر آنها در آن اعمال می­گردد. بر روی این دستگاه کلیه تراکنش­های معمول بدون هیچ محدودیتی انجام می­پذیرد؛ اما زمانی که کارت تخفیف اتاق اصناف(لیمو کارت) بر روی این دستگاه کشیده می­شود، تمام مبلغ کالا کسر می­گردد و حداکثر دو ساعت بعدمبلغ تخفیف از طرف بانک محاسبه و به کارت شتابی خریدار بازگردانده می­شود.